EverKB

Knowledge Base Ever

V2Ray'i CentOS7 altına kurun

2020-02-09 15:40:56

etiket: CentOS7,V2Ray,

Burada daha fazla kavram ve arka plan açıklanmamaktadır. V2Ray, ağ kurmanın bilimsel bir yoludur. Bu makale, kavramı ve arka planı anlayan ve CentOS'u CentOS'a nasıl kuracağını bilen insanlara anlatıyor.

açıklama

İnternet'te daha önce erişilebilen ancak şu anda erişilemeyen bazı web siteleri vardır, örneğin Google, Google, YouTube, vb. Microsoft yerel bir şirket değildir, ancak ağ verileri seçici olarak engellendiği için web sitesinin içeriğinin çoğuna erişilebilir.

BT ve bilimsel araştırmacıların çoğunun gerekli kaynakları elde etmek için Google ve Youtube web sitelerini ziyaret etmeleri gerekir.Bu nedenle Google'ı VPN, SS ve SSR gibi atlamak için bazı özel teknolojiler kullanılır. Teknikler tespit edilebilir ve bu nedenle bir süre kullanıldıktan sonra başarısız olabilir.

V2Ray şu anda detours uygulamak için daha yeni bir yoludur.Şimdi Project V altında bir araçtır.Bu makalede V2Ray CentOS7 altında yükleme yöntemi açıklanmaktadır.

"Bypass" teknolojisi ve engelleme teknolojisi, birbirlerini tanıtan ve geliştiren mızraklar ve kalkanlar gibidir. Gelecekte bir gün, V2Ray de başarısız olabilir, ancak o zaman daha yeni servis yolları görünecektir.

Bu makalede bir çelişki var gibi görünüyor: Dolambaçlı yoldan V2Ray yüklemek için, V2Ray yüklemeniz gerekir.İlk önce detour yeteneğine sahip olmanız gerekir. Ancak, kurulum sırasında bazı geçici kararsız yöntemler kullanılabilir ve V2Ray kararlı yöntemler sağlar.

Resmi komut dosyası kullanarak yükleme

bash <(curl -L -s https://install.direct/go.sh)

Yapılandırma dosyasını değiştirin

vim /etc/v2ray/config.json
{
 "inbounds": [{
  "port": 312,
  "protocol": "vmess",
  "settings": {
   "clients": [
    {
     "id": "029ac681-1d80-4c20-9v6a-8b3c5170a0b9",
     "level": 1,
     "alterId": 64
    }
   ]
  }
 }],
 "outbounds": [{
  "protocol": "freedom",
  "settings": {}
 },{
  "protocol": "blackhole",
  "settings": {},
  "tag": "blocked"
 }],
 "routing": {
  "rules": [
   {
    "type": "field",
    "ip": ["geoip:private"],
    "outboundTag": "blocked"
   }
  ]
 }
}

İstemciyi indirin ve yukarıdaki istemci yapılandırmasına göre bağlanın

Müşteri özeti: https://www.v2ray.com/awesome/tools.html

etiket

CentOS7 CentOS PHP Linux Python3 Python MySQL MariaDB YUM JavaScript caching_sha2_password HTML mysql_native_password PHP7 CSS Redis MySQL8 daemon HTTP particles.js Slim Vincent Garreau Failed to build these modules: _uuid MongoDB Sudo DATE_ADD ip command pg_bha.conf SQL Server width Compiling Apache Frameworks MySQL-python scrollbar Tcp BBR Apache2.4 Elasticsearch libpython3.7m.so.1.0 PHPStorm ss5-3.8.9 CURLOPT_POSTFIELDS NodeJs show VIM Bluetooth Failed to build these modules: _ctypes Minimal ISO substr date sub INTERVAL PECL SQL Date Funcitons Wi-Fi CodeIgniter font-size root Tag Cloud apache httpd dual network interfaces Laravel ss5 CURLFille horiz-align node.js ShadowsocksR vertical-align BarManager exec mb_substr PyCharm SUBDATE date add IntelliJIDEA PEAR SOCKS5 Proxy Server WebStorm Chrome find remi Tag Apache du jQuery PHP5.5 src cURL hide nginx Shadowsocks-Python V2Ray availability eth0 MariaDB10.4 PostgreSQL sub folder date Install MongoDB pdo_sqlsrv SOCKS5 Web Server File Upload mssql-tools register_shutdown_function Symfony ADDDATE DevExpress JetBrain php-fpm sqlsrv Zend Framework height network interface Shadowsocks-Libev unixODBC-devel Aura error_get_last Port 80 string data INDENTIFIED BY password policy requirements SOCKS Web Development Fedora Media Writer msodbcsql Redis5 SVN absolute Deepin jemalloc SQLAlchemy convert FuelPHP mysqlclient Shadowsocks toggle at-symbol Error Control Operator margin PHPUnit Framework ss5.passwd daemon process IIS password SOCKET vps center Fatal Errors MongoDB4 sudoers .htaccess DATE_SUB Phalcon SQL Server 2017 WiFi Compiling PHP frequency conflict set_error_handler TestCase apr Elasticsearch7.3 PHPUnit ss5.conf

En son makale